Telefon
WhatsApp
Ahmet Ünlü sözleşmeli personelin sesi oldu!
300 X 250 Reklam Alanı

Yeni Şafak Yazarı Ahmet Ünlü sözleşmeli personelin sorunlarını gündeme getirmeye devam ediyor. 

Ünlü, gazetenin 8 Mayıs tarihli sayısındna yayımlanan, 'Sözleşmeli personeller ve kadroya geçenler feryatlarının duyulmasını istiyor' başlıklı yazısında da , sözleşmeli personelin aile bütünlüğünün sağlanması konusundaki taleplerini dile getirdi.

Yazar özetle köşesinde, "...Sözleşmeli personel sorunlarının duyulmasını istiyor. Acaba gerçekten bu kişiler sorun yaşıyor mu yoksa küçük sorunlar abartılıyor mu? İşte bunun tespiti çok kolay. Kamu personelinin sorunlarını çözmek üzere görevli kamu kurumları yerinde yapacağı incelemelerle sorun olup olmadığını ve sorunların çapını görecektir. Daha öncede açıkladığımız üzere kamu personelinin sorunlarını çözecek kurumlardaki dağınıklık göze çarpmaktadır. Gelen yorumlar bir bütün olarak incelendiğinde ciddi sorunlar yaşandığı açıkça görülmektedir. Sorunlarını açıklayan insanlar kimliğini açıklamaktan çekinmiyorsa burada sorun olmadığını düşünmek mümkün değildir....' ifadelerini kullandı. 

Köşesinde , sözleşmeli personelden gelen mesajları da yer veren Ünlü, özellikle sözleşmeli personelin aile birliğinin sağlanması için yetkilileri çağrıda bulundu. 

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ!

Ünlü'nün köşe yazısı sosyal medya da büyük ilgi gördü. Ünlü'nün köşe yazısı ile ilgili paylaşımı 20 binin üzererinde görüntülenirken, mesaja 100'ün üzerinde da yorum geldi. 

Sosyal medya üzerinden sorunlarını dile getiren sözleşmeli personel, özellikle aile birliğinin sağlanması konusundaki taleplerini dile getirdiler. Binlerce personel de Ahmet Ünlü'ye teşekkür etti. Sözleşmeli personelden gelen bazı mesajlar ve yorumlar şöyle: 

'@Mrrr42: Sesimizi duyurduğunuz için çok teşekkür ederiz Ahmet Bey biz, özellikle çocuklarımız çok yıprandı. Lütfen artık verilen sözler tutulsun.'

'@Bsrin5 Sesimize sessiniz. Çok teşekkür ederiz Ailesiz kadro olmaz. Bizi duyuyor musun
 
@Merall161:Sayın Cumhurbaşkanımızın kadro şöleninde yaptığı konuşmada kadrolu ile aynı haklara sahip olacaksınız sözü var. Bir an önce sorunun çözülmesini bekliyoruz.
 
@ilknurglck Aile birliğimizi istiyoruz çok yorulduk artık.
 
mehtap.babur11@gmail.com
 
@Babur11Mehtap: Artık o kadar yorulduk ki Ahmet bey ne yazacak takatimiz nede ailemizi bir arada tutacak gücümüz kaldı.
 
@Serifeaydogan5 :Hocam Allah razı olsun ne güzel sesimize ses oldunuz
 
 
Resim

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Ankara Nöbetçi Eczaneler